Promocja! Meble ogrodowe z drewna litego 5cm grubości różne długości

700,00 zł

sprzedam


Promocja! Golub-Dobrzyń, Meble Golub-Dobrzyń, ogrodowe Golub-Dobrzyń, drewna Golub-Dobrzyń, litego Golub-Dobrzyń, grubości Golub-Dobrzyń, różne Golub-Dobrzyń, długości Golub-Dobrzyń

meble Golub-Dobrzyń, ogród Golub-Dobrzyń, karczma Golub-Dobrzyń, knajpa Golub-Dobrzyń, bar Golub-Dobrzyń, huśtawka Golub-Dobrzyń, plac zabaw Golub-Dobrzyń

Witam.
Posiadam do zaoferowania porządne meble ogrodowe , które sprawdzają się także na ogródkach działkowych, tarasach a także w restauracjach oraz karczmach.

Wszystko wykonujemy z bardzo dobrego gatunkowo drewna. Dbamy w naszej pracy o każdy szczegół, dlatego nasze meble są solidne i służą latami naszym klientom.
Każdy komplet jest zrobiony z litego drewna. Meble są bardzo porządne, stabilne, wyszlifowane. Wszystko jest skręcone wkrętami ciesielskimi.
Jako producent mebli ogrodowych oferuję stoły i ławki w cenach producenta, a nie handlarza. Pełen cennik znajduje się na drugim zdjęciu.
Do wyboru są zestawy z naturalną krzywizną brzegów tzw. "pofalowane" lub obcinane na prosto. Do produkcji mebli wykorzystujemy porządne foszty o grubości 5cm.

Możliwy transport - po wcześniejszym uzgodnieniu.

Więcej informacji pod numerem telefonu 573-459-370 .

Zapraszam na inne moje ogłoszenia, gdzie oferuję huśtawki oraz place zabaw.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 396

nr ogłoszenia: 22386